Okul ve Dersane Taşımacılığı

okul-tasimaciligi

Okul ve Dersane Taşımacılığı

Dersane ve Özel kolej taşımacılığı sunmakta olan Ege Nakliyat Kurumsal ofis taşıma konusunda profesyonel olan elemanlarımız ,okul taşıma işlemlerinde de bir çok okul taşıma projelerinde de başarılı olmuştur . İstanbul Okul taşıma projelerimizin yanı sıra İzmir ve Ankara 'da bir çok okul taşımacılığı yaptık.

Dersane ve Özel Kolejler taşıma hizmetlerimiz İstanbul ve İzmir'de bulunan bir çok dersane taşımıştır Bunlardan İstanbul'da ki ; Ümraniye Kavram Dersanesi, Kadıköy Yediiklim Dersanesi , Kartal Sınav Dersanesi, ve Ataşehir Doğa Koleji vb... İzmir'de bulunan dersane taşımaları ise ; Konak Anafen Dersanesi , İzmir Anafen Genel Merkez taşıma hizmeti , İzmir Bornova Halk Eğitim Evleri kısmi taşıma hizmeti gibi.

Özel Kolej Taşımacılığı

Kolej Taşıma hizmetlerimiz Profesyonel elemanlar aracılığıyla Kaskolu ve yüksek değerli Sigorta poliçesi garantisi altında taşınır . Bazı Hizmetler ;Doğa Okullar Koleji , Anafen koleji ,Okyanus Koleji , Göztepe Amerikan Koleji ve Sevinç Koleji gibi taşıma hizmetleri

Etüt Merkezi Taşımacılığı

Etüt Merkezi Taşıma işlemi ,tıpkı dersane taşımacılığı gibi profesyonelce taşınması gereken birer Kurumsal Ofis Taşıma hizmetine girmektedir .İstanbul'da bulunan Etüt merkezlerinden Etiler Etüt merkezi ,Kartal'da ki Sevinç etüt merkezi gibi hizmetler.

Özel Arşiv Taşımacılığı

Arşiv ve Özel sınav avrakı taşmacılık hizmeti sunmakta olan firmamız 2013 Kamu Personeli Seçme sınav evraklarının Nakliyesini Ankara'dan İstanbul'a ve tekrar Ankara'a nakliyesi konusunda ÖSYM ye taşıma hizmetinde bulunduk , Ege Nakliyat ailesi olarak

Kurum ve Kuruluş Referansları

Hizmet verdiğimiz firmalar, taşımacılık referanslarımız aşağıda mevcuttur ..

Dersane ve Kolej Taşımacılığı

Dersane ve Özel okul taşımacılığıdaki Kurumsal çözüm ortağınız . Dersane Taşıma işlemlerinde taşınmak ve yerleşmek için işi bize bırakın.
Dersane ve Devlet Okulları taşımacılığında yıllardır üstün kalite politikamız sayesinde sizlkere hizmet vermekteyiz .

İLETİŞİME GEÇİN